Як зробити в Minecraft літак?

Як зробити в Minecraft літак?

Гра Minecraft, модернізуючись від версії до версії, вводить нові предмети і механізми. І доходить вже до того, що в грі можна робити навіть літаки, які можуть як не дивно літати. Політ літака в майнкрафт нагадує політ лише віддалено, скоріше це рух ривками, але факт залишається фактом, і великий створений гравцем предмет (літак) в повітрі може переміщатися. Природно, при створенні літака не використовуватимуться моди, що знижує інтерес і реалізм. Спробуємо розібратися в принципі дії руху в повітрі, і побудувати літак.

Рух відбувається від взаємодії липкого поршня із звичайним поршнем. Насамперед будуємо конструкцію літака. Вона може бути різною, але зазвичай це горизонтальна конструкція довжиною 5-7 блоків і 3 в ширину з просвітом для проходу персонажа. Низ (стать) літака слід робити тільки з сходів, т. к. в грі присутній своєрідний баг, і якщо зробити низ літака з блоків, то літак не полетить. Бока можна склити, також як і верх.

Виходить в розрізі один блок (сходи) внизу, блоки станини з боків і зверху, скління зверху блоків, і скління зверху по центру бічного. При бажанні можна додати декор, і взяти на борт скрині.

Приклад того, як можна зробити в майнкрафт літак Будувати літак треба на узвишші, і враховувати, що він рухається по прямій і тільки вперед. Можна зробити двигуни з обох сторін, тоді літак рухатиметься вперед і назад. Фізика в грі Minecraft така, що будь-який блок важче повітря опинившись в підвішеному стані не впаде.

Таким чином, використовуючи штучно створену височина, можна розмістити літак на досить великій висоті від рівня землі. Двигуни складаються з липких поршнів поршнями назовні по всій площі блоків у розрізі, з примиканням до них звичайних поршнів але рухається частиною поршня всередину.

Наводяться двигуни в дію за допомогою важеля, який розміщується на простому поршні, на встановленому блоці із землі (найдешевший з точки зору ресурсів варіант). При кожному русі важеля блок землі буде руйнуватися разом з важелем, і вся конструкція крім поршнів буде виробляти рух на одну одиницю вперед щодо звичайних поршнів, що для гравця виявиться рухом (польотом) спиною вперед.

Для того щоб поршні наздогнали конструкцію, потрібно їх знову активувати за допомогою установки на них блоку землі з важелем.

Як зробити в Minecraft літак?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!