Як зробити в Minecraft повторювач?

Як зробити в Minecraft повторювач?

, і, (0. 1, 0. 2, 0. 3 і 0. 4). червоних смолоскипів, що використовувалися раніше, не втратили своєї функціональності, але червоний повторювач компактніше їх (1х1х1 блок проти 1х3х2). У червоного повторювача є три основні функції: власне повторювач, що дозволяє протягнути дроти завдовжки більше 15 клітин, затримка сигналу і діод, так як струм проходить через повторювач тільки в одному напрямку. Як діода вихід (сторона протилежна входу).

Це дуже корисно при створенні компактних схем. наступних об’єктів може активувати повторювач, будучи поміщеним у його входу: червоного пилу, що лежить паралельно повторителю блок, живиться будь-яким способом будь перемикач (важіль, кнопка і т. п.) другий повторювач, звернений до цього виходом. наступних об’єктів буде активований від повторювача, будучи поміщеним у його виходу: червоного пилу, незалежно від його форми і орієнтації будь блок, проводить електрику будь-який пристрій, яке може управлятися за допомогою червоного каменю другий повторювач, звернений до цього входом. блок, живиться безпосередньо від повторювача, проводить заряд так само, як якщо б був поміщений над включеним червоним смолоскипом. ділянку проводу, підключений напряму до виходу повторювача, ігнорує правило тільки прямо до блоку. За замовчуванням створюється у формі хреста і може активувати до трьох блоків. Примітка: кожна затримка повторювача триває рівно 0. 1 секунду.

Для в цілу секунду необхідно послідовно з’єднати два повторювача в четвертому режимі і один у другому. значно спрощують настройку таймінгу схем. До їх появи найбільш стабільними годинами був годинник

5 червоних смолоскипів і давали затримку, відповідно, в 5 тиків. Годинник з меншою кількістю ланок перегорали. Повторювач, на відміну від факела, що не перегорає, тому можна підключити два повторювача кільцем і отримати годинник з затримкою в 0, 2.

Як зробити в Minecraft повторювач?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!