Як зробити вечірню зачіску?

Як зробити вечірню зачіску?

Святкову зачіску в більшості випадків зробити не так вже й складно. Навіть без допомоги професіоналів Ви самі зможете створити оригінальну і гарну зачіску. Все що Вам потрібно, так це фантазія і трохи практики. Якщо Ви любитель створення зачісок і у Вас є хоч якийсь досвід, то створення святкової або вечірньої зачіски у Вас не забере багато часу.

Вибираючи, яку зачіску зробити, необхідно пам’ятати, що зачіску слід підбирати відповідно до Вашої формою обличчя. Це перше правило при виборі зачіски. По-перше, для створення вечірніх зачісок велику роль відіграють різні шпильки і аксесуари для волосся. Саме вони здатні додати навіть найпростішій зачісці вечірній вигляд.

Тому необхідно заздалегідь ними запастися. По-друге, краще всього не мити волосся в день свята, так як свіжовимите волосся таки важко укласти в хитромудру зачіску. По-третє, не забувайте про що закріплюють зачіску засобах, таких як муси, гелі, пінки для волосся та ін Для прямого волосся краще використовувати гель. Він додасть волоссю блиск і дозволить зачісці довше триматися.

Можна застосувати мус. Для кучерявого волосся більше підходить крем або, як і для прямого волосся, гель. Краще утриматися від застосування спреїв і мусів, так як вони роблять кучеряве волосся досить жорсткими.

При завершенні створення зачіски необхідно її обробити лаком. Вечірня зачіска своїми руками з довгого волосся Зачіска для напівдовгого хвилястих або прямих волосся. Підходить для будь-якого типу обличчя. Необхідно не закріплюючи зібрати волосся в кінський хвіст. Потім закриття хвіст по всій довжині і закріпити шпильками.

Зачіска буде краще виглядати, якщо прикрасити бічні сторони волосся аксесуарами, а кінці волосся завити. Передні ж пасма залишити вільними. По завершенні закріпити зачіску лаком. Вечірня зачіска своїми руками з довгих хвилястого волосся Наступна зачіска досить ефективна, але в теж час легка по виконанню.

Така зачіска буде найкраще виглядати на кучерявого або хвилястого волоссі, напівдовгого або довгих. Потрібно всього лише бічні і верхні пасма волосся закріпити високо на потилиці. Краще всього використовувати шпильки, або шпильку-банан. Нижні ж пасма потрібно залишити вільними.

Вечірня зачіска своїми руками для середніх волосся Зачіска спеціально для хвилястих напівдовгого волосся. Якщо ж волосся пряме, їх можна завити на бігуді. Найбільше підійде для таких форм особи як овальне, подовжене або ж прямокутне.

Перед початком на волосся необхідно нанести мус. Потім потрібно розділити волосся на косий проділ і зачесати на одну сторону.

Закріпити можна шпильками або ж шпильками. Гладку сторону волосся для більшого гламуру можна прикрасити шпильками або іншими аксесуарами.

По завершенню закріпити зачіску лаком. Вечірня зачіска своїми руками з шпилькою Наступна зачіска підійде абсолютно для будь-якого типу обличчя, текстури і довжини волосся. Нанести на волосся мус і розчесати волосся на косий нижній проділ. Зібрати волосся пальцями на верхівці і вільно закріпити шпильками або шпилькою.

Накрутити на бігуді пряме волосся з хвоста або ж завити щипцями. Вечірня зачіска грецької богині своїми руками Звичайно, найбільше вона підходить для сильно кучерявого волосся. Волосся зачісується і скріплюються високо на маківці. На скронях і на потилиці кілька пасом волосся вільно звисають.

Прикрасити волосся потрібно однією або двома довгими шпильками. Якщо ж хочете зробити зачіску більш сучасною, то прикрасити волосся потрібно тільки на одній стороні голови. Вечірня зачіска своїми руками: хвіст, шиньйон Ще одна зачіска, яка підійде для прямих або хвилястих довгого волосся.

У зачісці використовується шиньйон, який найбільше підходить для круглого обличчя. Шиньйон має властивість звужувати і зорово подовжувати обличчя, особливо якщо він розташований на маківці. Волосся необхідно зачесати назад в шиньйон. Зібрати волосся в кінський хвіст на потилиці. Гумку, якою потрібно скріпити волосся, краще вибрати того ж кольору, що й самі волосся.

Спеціальну подушечку для шиньйону потрібно покласти вниз і розподілити волосся поверх неї. Все це закріплюється шпильками.

Кілька пасом потрібно залишити вільними.

Як зробити вечірню зачіску?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!