Як зробити відео з екрану?

Як зробити відео з екрану?

Запис відео з екрану монітора може бути дуже до речі, якщо ви хочете зробити відео-урок по роботі з програмою, записати проходження гри, або підготувати презентацію. Запис буде фіксувати кожну вашу дію на комп’ютері.

Потім ви зможете зберегти її у відео-файл і відправити своїм друзям або завантажити на YouTube. Перш ми писали про деякі утилітах для створення скріншотів при роботі з комп’ютером. Але, щоб отримати щось більше, ніж просто зображення, ми розглянемо 8 безкоштовних програм для запису відео з екрану монітора.

Як відомо безкоштовні програми не завжди мають повний функціонал, залишають на відео логотип або ватермарк. Але всі представлені нижче програми жодним чином не дадуть засумніватися вам в їх якості. 1. Програма Ezvid з її внутрішнім редактором дозволяє розділяти зняте вами відео і додавати текст між ними, створюючи ефект слайд-шоу.

Хоча ви не можете експортувати відео в файл, у вас є можливість завантажити його на YouTube прямо з програми. Для геймерів є опція Ігровий режим для запису ігрового процесу.

Замість аудіо можна підставити стандартні звукові рішення або Тихий режим зі звуком кулера комп’ютера. Також ви можете додавати свої зображення або відео, і навіть записати голос після редагування відео. 2. BB (коротко від BlueBerry) FlashBack Express Recorder дозволяє робити одночасний запис як з екрану монітора, так і з веб-камери. Після завершення запису буде створений файл FBR, який можна редагувати у внутрішньому редакторі. Якщо запис з веб-камери не проводилася, то можна припустити редагування та відразу експортувати відео в файл AVI.

В іншому випадку, при редагуванні ви можете вибрати розташування і розмір вікна відео з веб-камери. Хоча після 30 днів використання програми вам необхідно зареєструватися (безкоштовно), до цього часу ви повністю можете використовувати функціонал BB FlashBack Express Recorder.

3. Цікавою особливістю Screenr є те, що вона дозволяє поділитися скрінкаст (записом з екрану монітора) онлайн без установки самої програми. Для цього вона використовує Java. Ви можете вибрати не цілий екран, а тільки певну його область для запису (максимум 5 хвилин). Відео зберігається в ваш аккаунт.

Після запису ви отримаєте посилання на відео, якій можете поділитися з друзями. Відео можна експортувати в M 4-файл або завантажити на YouTube. Щоб постійно не заходити на сайт Screenr, ви можете додати закладку, яка прямісінько перенесе вас до запису відео. Для використання сервісу досить увійти під своїм логіном одній із соціальних мереж — Facebook, Twitter, Google, LinkedIn, Yahoo або Windows Live. 4. Rylstim ідеально підійде для тих, хто не хоче морочитися з різними настройками.

Програма почне запис відео відразу після натискання кнопки Старт. Але, на жаль, вона не підтримує запису аудіо.

Єдина опція, яку ви можете вибрати, це відображення кліка миші. Якщо опція включена, то при натисканні на ліву кнопку миші навколо курсора з’явитися червоний гурток, а якщо на праву, то зелений.

Цей ефект ви зможете побачити тільки при перегляді запису. 5. CamStudio одна з небагатьох програм, яка дає широкий спектр функцій. Вона дозволяє включати відображення курсора, записувати аудіо самих програм або ще з мікрофона (або взагалі без звуку), робити користувальницькі зауваження до відео.

Ви також можете вибрати область записи, будь-то обрана область або вікно програми. Є можливість налаштувати швидкість запису 1 кадр в секунду (для створення ефекту timelapse), або наприклад 30 кадрів в секунду для плавного відео. Бонус! Webinaria ще одна непогана програма для створення скрінкасти. З налаштувань доступні: вибір області запису (цілий екран, вікно програми, певна область), вибір швидкості запису (5, 10 і 15 кадрів в секунду).

Відео зберігається в форматі AVI. Якщо у вас відкритий браузер Google Chrome, то областю записи автоматично визначиться вікно програми Google Chrome. Програма має приємний інтуїтивний інтерфейс. У головному вікні присутні 9 кнопок перші 4 для створення скріншотів, наступні 4 для запису відео, остання — для відкриття налаштувань. Запис зберігається у форматі AVI.

Цікава особливість у тому, що програма автоматично задає ім’я відео-файлів. Ви можете налаштувати, щоб в імені файлу відображалася дата і час створення відео. Для користувачів, яким часто доводиться робити записи з екрану монітора, така функція буде дуже корисною.

Програма Krut не вимагає установки, але також як і Screenr вона використовує Java. Для запуску запису вам потрібно перейти в директорію програми і запустити KRUT. jar. Ви можете задати область запису і кількість кадрів в секунду для записуваного відео.

Є також цікава опція Стеження за курсором, при включенні якої буде записуватися область навколо курсора миші. Перед початком запису можна включити попередній перегляд, щоб точно знати, що потрапить в кадр.

Програма дозволяє зберегти запис в 3 варіантах: файл у форматі WAV, який містить тільки аудіо, і два варіанти файлів формату MOV один тільки з відео-рядом, дугою містить як відео, так і аудіо.

Як зробити відео з екрану?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!