Як зробити викрійку спідниці?

Як зробити викрійку спідниці?

Як побудувати точну викрійку спідниці. За допомогою цього методу ви легко, швидко і точно побудуєте викрійку-основу прямої спідниці 44-64 розмірів. На підставі створеної викрійки прямої спідниці, ви можете моделювати будь-який фасон: спідницю-олівець, завужені до низу, спідницю зі складками і рельєфами, силуету трапеція, Як і при побудові, починаємо з того, що малюємо сітку викрійки.

Проведіть від лівого кута кальки горизонтальну лінію на відстані 1 см від краю величину прогину викрійки спідниці по центру. Проведіть лінію стегон на відстані 18-22 см, залежно від зростання.

Якщо ваш зріст 160-170 см, то це відстань дорівнюватиме 19-20 см. Додайте до обхвату стегон 1-2 см на вільне облягання і розділіть отриману цифру навпіл.

Лінія Б-Б3. Через цю точку проведіть вертикальну лінію це буде лінія згину або центрального шва задньої половини спідниці. Проведіть лінію низу спідниці на відстані, рівному довжині плюс 3-5 см припуску для підгину.

Попередні розрахунки. Надбавка на вільне облягання дається залежно від фасону. Для того, щоб спідниця була облягає силуету, можна робити викрійку без припусків до обхвату талії і стегнах: ОБ: 2 Для викрійки-основи спідниці 48 розміру, при обхваті стегон 96-97 см, а обхваті талії 74, розрахунок буде таким: (ОБ + 1): 2 = (97 + 1): 2 = 49: 2 = 24, 5 ОБ передньої половини спідниці = 24, 5 + 0, 5 = 25 ПРО задньої половини = 24, 5 0, 5 = 24

Розрахунок виточок. Для фігур спортивного типу, пропорційного складання і силуету яблуко, достатньо по одному виточки на половинах переднього і заднього полотнища спідниці. Для фігур силуету груша і пісочний годинник — по 2 виточки на викрійці задньої половини спідниці. Це робиться для того, щоб виточки не отримують занадто глибокими, адже різниця між обхватом талії і стегон, для фігур цих типів, може становити 28-38 см Чотири виточки на задньому полотнищі спідниці дозволяють рівномірно розподілити цю різницю в обсягах, а більш пластично облягає стегна.

Наведу розрахунки виточок для фігур пропорційного складання і силуету пісочний годинник. Бічні виточки = 11: 2 = 5, 5: 2 = 2, 7 см це розмір кожної бічної виточки, на передній і задній половині викрійки. Відміряються вліво від центральної лінії для переду, і вправо для задньої половини. Витачками передньої половини спідниці.

0, 2 х на величину суми виточок 0, 2 помножте на 11 = 2, 2 см Витачками задньої половини. 0, 3 х на величину суми виточок 0, 3 помножте на 11 = 3, 3 Розрахунок виточок для фігури силуету пісочний годинник — ПРО = 96-97, ОТ = 68

49 34 = 15: 2 = 7, 5 Бічні виточки: 7, 5: 2 = 3, 7 0, 2 х 1, 5 = 3 см 0, 3 х 1, 5 = 4, 5 см Распределяем на 2 виточки: 3 см і 1, 5 малюнок на верхньому колажі.

Викрійка переду спідниці. На лінії стегон відкладіть, при ОБ 97 см, 25 см. Проведіть вертикальну центральну лінію.

Від неї вліво відкладіть величину бічної виточки: 2, 7 см З’єднайте точки 1 і Б1 прямий або плавною лінією це бічна лінія стегон. Потім проведіть перпендикуляр з точки 1 до лінії талії точка 3. Розділіть відстань Т1 3 навпіл.

Проведіть перпендикулярну лінію 10-12 — це центр виточки. Відкладіть обчислену величину передньої виточки = 2, 2 або 3 см

Якщо ви плануєте шити спідницю-олівець, то проведіть похилу лінію на розмір звуження. Зазвичай, це відстань 2-3 см Викрійка заднього полотнища спідниці. Від центральної лінії вліво відкладіть ПРО для задньої половини викрійки = 24 см для нашого прикладу.

Проведіть вертикальну лінію згину або центрального шва. Від центральної лінії вправо відкладіть величину бічної виточки 2, 7 см. точка 2. З’єднайте точки 2 і і Б2 = бічна лінії стегон. Виточки задньої половини викрійки. Якщо ви будуєте викрійку-основу спідниці для фігури зі стандартною різницею між мірками ВІД та ОБ, то для побудови однієї виточки, проведіть перпендикуляр з точки 2 до лінії талії точка 4. Розділіть навпіл відстань 4 Т2.

Проведіть перпендикулярну лінію довжиною 14-18 см, залежно від розміру задньої виточки. Відкладіть розраховану величину 3, 3 см

Для фігури пісочний годинник ми розподілили розмір задньої виточки на дві. Для того, щоб виточки виглядали красиво, їх довжина повинна відрізнятися на 2, 5-3 см. Коротше та витачка, яка розташована ближче до бічного шву. Більш довга витачка будується не посередині, як у першому варіанті, а зміщена від цієї лінії на 1-2 см, залежно від розміру, в сторону центрального шва. Відстань між центрами задніх виточок 4, 5-5, 5 см

Розкрій спідниці на примірку. Пропрасуйте тканину при високій температурі з парою декатірованіе обов’язково для всіх видів тканини, для того, щоб уникнути усадки виробу після прання. Розкладіть тканину лицьовою стороною до себе. Праву половину складіть навпіл, виворітного стороною до себе, на ширину, рівну ширині викрійки переду спідниці плюс 1, 5-2 см на припуски по боковому шву. Лінія згину тканини повинна проходити строго по частковій лінії.

Якщо викроїти з відхиленням від часткової, то перед спідниці може бути викроєний неправильно і перекошений, а при носінні готового виробу можуть утворитися заломи і діагональні розтяжки на тканині. Бічний шов 1, 5-2, 5 см, якщо ви будуєте свою першу викрійку спідниці Низ спідниці 2-5 см, залежно від щільності і виду тканини, будете ви.

Задня половина спідниці викроюється аналогічно, якщо в моделі немає центрального шва. Тільки складаєте навпіл ліву половину тканини. Якщо ви шиєте спідницю зі шлицей ззаду, то викроюйте з припусками не тільки на центральний шов, але і з додатковими 12-15 см для шліци.

Наприклад, при ширині шліци лівої половини спідниці 5 см, а правою 10, в сумі складають 15 см. Розділіть цю цифру навпіл і відкладіть отримані 7, 5 см від згину тканини до центральної лінії розрізу викрійки задньої половини спідниці.

Як зробити викрійку спідниці?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!