Як зробити вітраж?

Як зробити вітраж?

Завдяки використанню сучасної технології створення вітражів стало мистецтвом, доступним для кожного. Вікно Чи це, або ж скляний фасад меблів, монтаж вітража повністю змінить характер приміщення. Все більшою популярністю користуються також вікна, прикрашені простий свинцевою гратами.

Для такої прикраси вже не потрібно кольоровий самоклеящаяся плівка. Досить самої свинцевої стрічки і декількох інструментів, як, наприклад, притиск і ніж для різання свинцю. Як свинцева стрічка, так і самоклеюча плівка з успіхом використовуються у всьому світі і в найрізноманітніших кліматичних умовах. Вітражна плівка це поліефір найвищої якості, захищений декількома шарами УФ фільтрів, що оберігають колір від вицвітання. Завдяки цьому захисті плівка не зменшується і стійка до впливу вологи і сонячного випромінювання.

Візерунки, можна застосувати для стекол нетипових розмірів від великих віконних поверхонь до маленьких меблевих скелець. Кожен вітраж можна виконати, використовуючи інший колір свинцевої стрічки.

У одного візерунка різноманітні можливості використання.

Як зробити вітраж?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!