Як зробити з фото картинку?

Як зробити з фото картинку?

Фотошедеври. Ру — це своєрідна творча арт-майстерня. Ми створюємо незвичайні витвори мистецтва (сюжетні фотокартини, картини по фотографії, портрети та картини по фото олією на полотні, фотопостер, картини з фотографій тощо), використовуючи сучасні комп’ютерні технології та класичні методи прописи картин по фотографії маслом або художнім гелем, а результати наших робіт дійсно можна назвати шедевральними, так як у нас працюють професійні дизайнери та художники. Ми відповідаємо за якість наших робіт, тому всі наші фотокартини і картини по фотографії виконуються дуже ретельно і якісно! У нашій базі на Ваш вибір представлені сотні картин-сюжетів, серед яких Ви напевно знайдете той, який Вам сподобається для Вашої майбутньої картини з фотографії (фотокартини).

Якщо ж ні, то ми підберемо необхідний сюжет для фотокартини по Вашим побажанням. Після вибору сюжету, Вам необхідно буде тільки надати нам відповідні для картини фотографії, і ми зможемо приступити до створення Вашої картини по Вашим фото. За Вашим бажанням результатом роботи буде або просто картина з фотографії на полотні в багетній рамі, або ми пропишемо її додатково художнім гелем, який створить ефект мазків масла пензлем, і Ваша картина з фотографії на полотні буде виглядати як справжня картина — картина по фото! Але немає меж досконалості — за Вашим бажанням професійні художники пропишуть Вашу картину по фотографії маслом, що зробить її справжнім шедевром, на якому будуть красуватися обрані Вами герої, і вже навряд чи хтось назве це несправжнім витвором мистецтва.

Фотокартини прописуються повністю вручну, тому їх цінність вельми висока, так як це вже справжній фотошедеврів ручної роботи! Така картина по фото на полотні буде прекрасним оригінальним подарунком дорогим Вам людям. У Вас є красиві фотографії, на яких зображені Ви або вся Ваша сім’я, або Ви вирішили здивувати когось із друзів або близьких оригінальним подарунком, якого вони не чекають? Тоді, крім послуги написання сюжетних фотокартин (картин з фотографій), ми можемо запропонувати Вам наступні послуги — написання картини по фотографії на замовлення або просто висновок фотографії на полотні. Іншими словами Ви відправляєте нам фотографію, а ми перетворюємо її в картину, шедевр!

Фотографія буде оброблено для поліпшення якості, далі фотографія буде виведена на полотні обраного Вами розміру, укладена в прекрасну багетну раму (багет) відмінної якості і знову ж, за Вашим бажанням, Ваша картина по фотографії буде прописана професіоналами або художнім гелем, або маслом, що зробить її справжнім витвором мистецтва, до якого безпосередньо Ви самі доклали руку. Замовити картину по фотографії таку Ви можете просто на нашому сайті. Ну а якщо Ви є прихильником Класичні живопису, вважаєте, що лише написання картин і портретів «з чистого полотна» — це справжнє мистецтво.! Тоді талант і професіоналізм наших художників до Ваших улугах — портрет олією на полотні буде виконаний для Вас найкращим чином! Наші художники напишуть портрет по фотографії ніби з натури.

Всі наші художники складаються в Союзі Художників Росії. Також для Вас завжди напише портрет по фотографії або навіть по відео відомий російський художник Андрій Поляков, чиї роботи відомі в усьому світі і знаходяться в багатьох приватних колекціях.

Як зробити з фото картинку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!