Як зробити з паперу хлопавку?

Як зробити з паперу хлопавку?

Як зробити з паперу хлопавку? З паперу можна створювати не тільки красиві (наприклад,), літаючі (наприклад,) і стрибають (наприклад,) вироби, а й такі, які здатні видавати бавовна гучний звук.

Хлопавку з паперу можна використовувати, щоб налякати друзів, щоб попустувати на перервах між уроками, видаючи клопоче звуки. На перервах потрібно відпочивати, а з хлопавками цей відпочинок буде ще веселіше. Для хлопавки необхідно взяти прямокутний аркуш паперу.

Ідеально підходить подвійний аркуш із зошита, який можна взяти з середини зошита. Також підійде для падлюка звичайна газета, офісна крейдований папір (як кольорова, так і біла). Як зробити хлопавку з паперу? 1. Аркуш паперу скласти вчетверо, а потім розгорнути. У результаті утворюються на аркуші два згину короткий і довгий.

На лінії довгого вигину до нього загніть всі чотири кута. Або якщо говорити по-іншому, то потрібно 4 кута скласти будиночком (див. малюнок крок 1). 2. Отриману конфігурацію зігніть навпіл по лінії довгого згину. Вийде фігура, схожа на трапецію. 3. Кути трапеції загніть до середини (див. малюнок крок 2).

Загальна структура буде схожа на квадрат, що складається з 2 трикутників. 4. Квадрат складіть навпіл (див. малюнок — крок 3). Завдяки тому, що паперові трикутники виявляться усередині фігури завдяки цьому і здійснюватиметься бавовна. 5. Щоб хлопавка запрацювала, її потрібно взяти за гострий кінець пальцями і різко струснути, зробивши різкий помах нею вниз (див. малюнок крок 4). В результаті хлопавка розправиться і голосно грюкне.

Якщо знову скласти хлопавку і дане різкий рух повторити, то вона знову буде плескати і її можна буде використовувати до тієї пори, поки не порветься. Іноді може статися так, що паперова хлопавка не працюватиме (тобто, не буде плескати). Потрібно в цьому випадку внизу хлопавки послабити трохи фіксатор. Під час згинання також не рекомендується сильно загладжувати папір, щоб клопоче елемент вільно міг випасти з фіксатора. Також існує й інший спосіб зробити паперову хлопавку.

Малюнок як зробити подвійну хлопавку з паперу! Інструкція приблизно схожа з першою, але є відмінності. Загинаються боку на початку не по лінії довгого згину, а по лінії короткого згину. Потім складається фігура знову навпіл і вже потім всередину загинаються два клопоче елемента, які будуть видавати звуки, коли ми хлопавку різко Струсніть. При використанні подвійний хлопавки можуть відкритися відразу два клопоче елемента, або один.

Якщо один відкрився, то продовжуйте різкі рухи хлопавкою, поки не відкриється другий клопоче елемент. Тепер ви знаєте два способи, як зробити хлопавку з паперу.

Як зробити з паперу хлопавку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!