Як зробити з паперу трансформера?

Як зробити з паперу трансформера?

Даний матеріал присвячений тому, як зробити з паперу трансформера для свого малюка. Алгоритм його виготовлення відносно простий, і при цьому знадобиться мінімальний набір інструментів і матеріалів. Це чудове заняття як для дитини, так і для дорослого. Єдине вузьке місце у всій цій процедурі це обов’язкова наявність комп’ютера з друкуючим пристроєм.

Можна, звичайно, спробувати обійтися без нього, але тоді потрібно буде десь придбати заготовки. До початку роботи Набір інструментів, який вам знадобиться в процесі того, як зробити з паперу трансформера, цілком стандартний і нічим не відрізняється від того, який використовувався в дитячому садку при створенні аплікації.

Це не означає, що це заняття суто для маленьких. Ні, це також і для дорослих відмінно підходить. Загалом, вам обов’язково знадобляться лінійка, олівець, ножиці, клей.

Також потрібен вихідний матеріал. Це може бути спеціальна заготовка, яка або куплена на ринку, або роздрукована на принтері або БФП. За певних обставин можна обійтися і без неї. Наведений перелік в міру необхідності може бути розширений. З пачок від сигарет Найбільш просто такого робота зробити з пачок від сигарет.

По-перше, це відмінний будівельний матеріал. По-друге, його форма відмінно підходить для реалізації цього завдання. Тепер розберемося з тим, як зробити з паперу трансформера у вигляді авто. Потрібно буде 5 пачок після сигарет, бажано однакової форми, 4 круглих гудзики з великим діаметром.

Починаємо з тулуба. Для цих цілей використовуємо одну упаковку. Другу розрізаємо навпіл, згортаємо ці два шматки всередину, фіксуємо клеєм і приклеюємо до тулуба. Повинні вийти ноги.

Аналогічним чином виходять руки. З наступної пачки вирізаємо кабіну і приклеюємо на спину. Причому так, щоб лобове скло дивилося вперед, а голова має бути ззаду. Її-то ми і робимо з останньої пачки, а потім монтуємо на місце.

Виходить робот з приклеєною на спині кабіною. Тепер фіксуємо на ногах і плечах колеса з гудзиків. Всі робот готовий. При бажанні можна його належним чином оформити. Цей алгоритм дає відповідь, як зробити з паперу автомобіль.

Різниця буде лише в тому, що для найпростішої моделі буде досить 2-х пачок і 4 гудзиків. А так, послідовність дій аналогічна.

Як робити з заготовки? Тепер розберемося з тим, як зробити трансформера зі спеціальної заготовки. Їх можна купити на ринку або в спеціалізованому магазині. Також можна роздрукувати знайдений шаблон. Крайній варіант намалювати самостійно.

Але це дуже складно. На цій заготівлі вже є заздалегідь лінії розрізу. За ним відділяється корисна частина від решти. Далі все збирається по лініях згину і фіксується за допомогою клею.

На наступному етапі ці окремі елементи з’єднуються між собою. Після того як клей висохне, робот буде готовий. Висновок Ця стаття присвячена тому, як зробити з паперу трансформера. Наведено два можливі способи виготовлення таких виробів. Перший варіант простіше, але результат буде не настільки красивий.

А ось друге виконання набагато складніше, але в результаті може вийти цілий твір мистецтва.

Як зробити з паперу трансформера?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!