Як зробити з паперу вертоліт?

Як зробити з паперу вертоліт?

Фото by Багато майстрів орігамі захоплюються створенням моделей різної техніки. Як правило, це танки, літаки, вертольоти.

До речі, саме модель вертольота з паперу придумав орігамісти під ніком. Його модель вийшла досить реалістичною і дуже цікавою в збірці.

Крім корпусу вертольота, який добре нагадує справжній, ця модель має 2 гвинта, які можна розкрутити. Подивимося, як складається ця модель? хвилин 30 вільного часу. Насамперед з аркуша А4 потрібно отримати квадрат. Як це зробити, знають, напевно, всі і кожен. Потрібно просто один кут по довгій стороні скласти до іншої довгій стороні вийде діагональ квадрата, який потім залишиться тільки відрізати ножицями.

Смужка паперу, яка залишиться після цих маніпуляцій, знадобиться для отримання гвинтів, так що її викидати не варто. За докладного відео-уроку ви зможете розібратися, як скласти цю модель вертольота. Діючі гвинти складаються досить просто. Від смужки паперу, яка залишилася відрізаною від А4, відрізаємо невеликий прямокутник це буде задній гвинт, а залишилася довга частина послужить матеріалом для складання переднього гвинта.

Дивимося відео-урок і складаємо для своєї колекції цю чудову модель вертольота.

Як зробити з паперу вертоліт?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!