Як зробити заливку?

Як зробити заливку?

Досі при зафарбовуванні об’єктів ми використовували однорідну екранну палітру кольорів. Але Corel Draw підтримує безліч типів заливок: градієнтні заливки, які дозволяють отримати плавні колірні переходи, візерункові заливки (готові повторювані візерунки), текстурні заливки. Дістатися до всіх цих заливок можна вибравши інструмент. Якщо до виділеного об’єкту заливка ще не застосовувалася, то в списку Fill

Type No Fill (Без заливки), а елементи управління на панелі властивостей будуть недоступні. Список, що розкривається

Fill Type (Тип заливки), дозволяє вибрати один з десяти типів заливок: Градиентная заливка: Візерункова заливка: Однорідну заливку простіше взяти з палітри кольорів на екрані. Градієнтна заливка дозволяє зафарбувати об’єкт колірними переходами між кількома кольорами.

Приклад: Interactive Fill 4) Перетягнемо миша, не відпускаючи, від однієї сторони об’єкта до протилежної. Об’єкту буде призначена градієнтна заливка з переходом від білого до чорного кольору. Кольори можна задавати будь на панелі властивостей.

Об’єкту можна задати інший тип заливки, вибравши в списку, наприклад: Соответсвенно буде змінюватися форма заливки об’єкта. Поескперементіруйте із заливкою, перетягуючи маркери кольору і повзунок центральної точки. Інтерактивне настроювання градієнтної заливки. Щоб управляти градиентной заливкою, можна перетягувати маркери, що набагато наочніше.

Можна користуватися панеллю властивостей інструментів. Маркери кольору.

Для зміни кольору клацніть на маркері, щоб його виділити, а потім, клацніть на потрібному кольорі екранної палітри кольорів або просто перетягніть зразок кольору з палітри на маркер кольору. Або ж колір можна задавати на панелі своиств інструментів. Кроки. Число кроків в колірному переході за замовчуванням стоїть максимальне рівне 256 це дає плавний перехід від одного кольору до іншого, непомітний для нашого ока.

Щоб зменшити це значення, спочатку треба розблокувати лічильник, клацнувши на кнопці з зображенням замку на панелі властивостей інструментів, потім, можна задавати потрібне нам число, наприклад, 20 кроків. До цих пір, ми з вами працювали з двома кольорами, але ми можемо додавати будь-які потрібні нам кольору в існуючу заливку, отримуючи таким чином змішані кольору. 1) Створимо об’єкт, призначимо йому градиентную лінійну заливку. 2) Двічі клацніть на направляючої між двома існуючими маркерами кольору.

У цьому місці з’явиться новий маркер. 3) Перетягнемо потрібний колір з екранної палітри кольорів прямо на напрямну.

Щоб видалити додану колір, треба клацнути на маркері кольору на направляючої, двічі. Найбільш вдалі поєднання кольорів зберігайте у себе в таткові.

Вам це скоротить час при виконанні завдань з кольорознавства.

Як зробити заливку?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!