Як зробити жучок?

Як зробити жучок?

Хитромудрі жучки в основному потрібні начальникам для того, щоб розібратися, чим насправді займаються підлеглі, чоловікам або дружинам для перевірки вірності своєї половинки і якості виконання своїх обов’язків нянями або хатніми робітницями. Незважаючи на те, що жучок можна досить легко придбати в спеціалізованих магазинах, їх можна зробити і самостійно. Схема жучка для прослушки дозволить отримувати сигнал з відстані до 300 метрів. — Телефонний мікрофон-електретний капсуль, — батарея КРОНА, — паяльник, — епоксидний компаунд, — кожух від використаної батарейки. — Визначаємо один з контактів на задній платі; це буде мінус і він буде йти до мікрофона. — Подаємо через резистор харчування на інший контакт. Щоб посилення було не дуже великим, можемо в ланцюг підключити опір, при цьому потрібно пам’ятати, що струм генератора повинен бути не менше 50 Ом. — Встановлюємо частоту, на якій працюватиме жучок; для цього спочатку використовується підлаштування конденсатор, а потім розтягуємо або стискаємо витки проводу на котушці. — Збираємо жучок; зробити це можна з використанням батарейною колодки, для живлення використовуємо крон.

З іншого боку колодки припаяти пару штирів, на які будуть навішені деталі, в т. ч антена. — Після закінчення складання необхідно все залити епоксидним компаундом, мікрофон помістити в кожух від використаної батареї і зробити отвір діаметром до 3 мм. Поради Для того, щоб немагнітний екран не приводив до збільшення частоти, необхідно котушку розміщувати від нього подалі. Принцип роботи відеожучка нічим не відрізняється від звичайного радіожучкі, тільки замість мікрофона в ньому використовується відеокамера.

Причому якість одержуваного зображення може бути дуже хорошим все залежить від начинки конструкції. У цих жучках відеоряд подається на передавач, що складається від одного до декількох транзисторів. Для проведення найбільш якісного відеоспостереження застосовуються цифрові технології, а також здійснювані на основі Скайпу. Зробити такий пристрій в домашніх умовах занадто важко, а, швидше за все, неможливо. Такі жучки працюють автоматично, тобто включаються тоді, коли до них надходить виклик.

Для того, щоб мобільник міг здійснювати негласне відео — і аудіо спостереження і вивантажувати отриману інформацію в ПК, потрібні: сам мобільник і програма, яка дозволить йому виконувати дану функцію. Для того, щоб якість спостереження і прослушки були найвищим, необхідно, щоб використовувалися мобільники з кращими технічними характеристиками, що працюють на базі Apple iOS (iPhone) і Google Android (Samsung, Sony-Ericsson і т. д.) Для прослушки і відеоспостереження з мобільного необхідні певні програми. У них є самі різні функції: вони дозволяють непомітно робити фото та відеозйомку, а також здійснювати прослуховування і передавати отриману інформацію через мережу 3G/Wi-Fi на персональний комп’ютер в режимі реального часу. У числі подібного софта шпигунська програма

SECuRET Spy Cam. Те, як вона працює, ви можете подивитися на відео.

Потрібно мати на увазі, що занадто бурхливий розвиток шпигунських програм найімовірніше призведе до обмеження в найближчому майбутньому застосування мобільної техніки в переговорному процесі.

Як зробити жучок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!