Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

Головне питання полягає в тому, навіщо взагалі потрібен досвід у майнкрафт? Відповідь на це питання дуже проста. Маючи достатню кількість експи, гравець може підвищувати свій рівень, що в свою чергу відкриє перед ним нові можливості і дасть різні привілеї, головною з яких є можливість зачаровиванія предметів, які зроблять гру ще більш цікавою та захоплюючою. Для отримання вам знадобиться постійно вбивати мобів, але як підвищити рівень, якщо хочеться якнайшвидше?

Як дати досвід гравцеві? Шляхів отримання у грі декілька. По-перше, можна створити в грі найпростіший генератор. Як зробити ферму досвіду? Для цього знадобиться кімната, яку потрібно буде по необхідності трохи розширити, розставити в ній свічки, у двох кутах однієї частини кімнати потрібно поставити по блоку, і прямо звідти, десь до середини кімнати залити все водою.

Далі прямо там, де закінчується вода, потрібно почати копати вниз. Робиться свого роду пастка для мобів, які народжуватимуться, скочуватися по воді і падати прямо в яму, де гравець їх і буде чекати для розправи. Боїтеся померти і втратити кілька рівнів?

Існує мод на досвід, який додає новий скриню, в якому ви можете зберігати ваш XP! Також є мод дозволяє отримувати експу за розбивання блоків. Копати вниз яму потрібно шириною приблизно два на два. На кордоні землі і води з боків до самого верху необхідно зробити блоками огорожу, щоб рождающиеся там всередині моби потрапляли прямо в яму, а не обходили її якимось чином. Сенс зрозумілий.

Отже продовжуємо копати і копаємо, поки у нас не утворюється величезна прірва, куди потраплятимуть наші новонароджені. Не забудьте, що її треба захистити парканом або склом, так щоб моби не могли нікуди більше потрапити крім як у пастку. Там внизу потрібно розширити стінки, щоб було місце, де вони будуть сидіти, будуємо гравцеві сходи звідти наверх, робимо невеликий бордюр, між місцем, куди падатимуть моби, і де буде стояти гравець, щоб вони не кинулися всім натовпом прямо на нього. Тут він і буде їх вбивати, отримуючи за це багато XP.

Таким чином, за годину можна отримати близько 25-ти рівнів. І обов’язково потрібно зробити в самому низу прірви для гравця ямку з водою, тому що доведеться постійно підніматися наверх, і після стрибати вниз, в цю ямку, щоб він не розбився, а назад вгору по сходах. Вбивати їх бажано залізним мечем.

Вони через бордюр до геймеру потрапити не можуть, тому він спокійно буде стояти і вбивати їх, а потім піде і збере сфери досвіду, виконавши в бордюрі дірку. Не забуваємо її потім знову закласти! І так по колу. Досягнувши певного рівня можна зачарувати кирку, для подальшого зачарования удачі, яка збільшить кількість народження мобів на одній такій фермі, і відповідно дасть більше експи. Також для підвищення lvl геймер може використовувати зілля досвіду.

Виглядає воно як звичайне зілля, але при розбиванні про блоки, з нього випаде кілька сфер, що дають від 3 до 11 очок експи. Зілля можна придбати у сільських жителів, воно світиться в інвентарі також як золоте яблуко, але напис залишається білою.

Якщо отримувати експу чесним, хоч і швидким шляхом набридло і немає на це часу, а періодичні смерті ще й віднімають накопичений іноді до шостого, скачайте і використовуйте чит.

Як зробити зілля досвіду в Minecraft?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!