Як зрозуміти, чого я хочу?

Як зрозуміти, чого я хочу?

Всі ми завжди чогось хочемо, але не завжди отримуємо це. Звичайно ж, при цьому не потрібно брати в рахунок ті бажання, які у нас виникають щодня, є нашою повсякденною потребою і які ми здатні виконати залежно від наших можливостей.

Тут маються на увазі ті бажання, які більшою мірою є нашими справжніми цілями в житті як на найближчу, так і на подальшу перспективу. І ось при виконанні або спробах для виконання цих бажань ми стикаємося з численними складнощами. Чому ж це так? Існують різні причини: деколи ми хочемо домогтися того, що насправді нам не потрібно, немає життєвої потреби в цьому, або це бажання нам нав’язали з боку, або ж ми настільки не впевнені в собі, що, не вірячи у свої сили, створюємо додаткові складнощі на шляху до своєї мети.

Давайте тепер розглянемо питання про наших бажання трохи з іншого боку. Для початку необхідно чітко визначити чого ж саме насправді ми хочемо: гроші, нову машину або квартиру, з’їздити кудись, кар’єрного зростання, хорошого чоловіка?

А тепер уявіть, що вам все це пропонують і кажуть, що це цілком здійсненні бажання. Яка буде ваша реакція? Ви повірите цьому чи все-таки засумніваєтеся, вважаючи, що це черговий обман?

Звичайно, багато хто не стануть вірити цьому, і почнуть просто аналізувати які ж все-таки у них були бажання, і які з них виконувалися. І виявляється, що в більшості випадків виконуються ті бажання, які є реальністю для нашої підсвідомості, тобто ті, які ми реально усвідомлюємо і чітко уявляємо.

Бувають випадки, коли ми хочемо, щоб у нас було багато грошей, але для нашої підсвідомості це не є метою, це лише певна умова для досягнення поставленої мети. Тому важливо ставити в якості кінцевої мети не засоби досягнення, а то чого ми хочемо досягти в кінцевому підсумку за допомогою цих засобів. Давайте обговоримо те, як це зробити як дізнатися чого я хочу насправді. Уявіть собі, що ви зі своїм бажанням є своїм же клієнтом, а точніше ваша підсвідомість з певною потребою виступає в якості вашого клієнта. А у вас в свою чергу є те, що йому потрібно ваша мета.

У першу чергу, вам необхідно прислухатися якою має бути мета, якими якостями повинна володіти і врахувати все до дрібниць. І врешті-решт створіть певну формулювання вашої мети, що враховує всі побажання вашої підсвідомості. Але виникає питання: як дізнатися чого саме бажає наша підсвідомість?

І звідки взяти сил та енергії для виконання поставленої мети? У багатьох проблема полягає саме в цьому, зрозуміти чого ж насправді ми хочемо.

Припустимо людина, якимось чином визначив, чого він хоче, а яка вірогідність того, що це саме те, довіряти інтуїції або проводити розрахунки в мозку? У цьому випадку найдієвішим методом визначення є аналіз того чим ми займаємося щодня. Але тут не треба плутати з тим, що ми робимо щодня, наприклад, дивимося тв передачі, готуємо, сидимо в інтернеті і т. д. Тут було б точніше проаналізувати, чим би ми займалися і хочемо займатися при будь-якій можливості і при достатній кількості для цього часу (ресурсів) і енергії.

Але, на жаль, часто ми витрачаємо свою енергію на непотрібні і непотрібні для нас справи. І напевно пора припинити це. Для цього вам необхідно подумати, чим ви займаєтеся щодня, і написати це на папері. Цей список справ можна розбити на наступні пункти: 1. Приємні і в той же час приносять користь справи;

2. Приємні, але не приносять ніякої користі справи; 3. Неприємні, але приносять користь справи; 4. Неприємні й марні справи. 5. Нейтральні, безглузді справи. Для того, щоб все було чесно, а це дуже важливо, необхідно з ранку почати записувати все, що ви зробили і ви в результаті отримаєте цілком реальну картину своїх дій, а потім можете розбити їх на вище зазначені категорії.

Зверніть увагу на пункт 5 сюди відноситься наприклад, якщо ви багато думаєте, відволікаєтесь на що то — ваша підсвідомість таким чином, можливо вводить вас в транс, щоб ви могли краще усвідомити чого ви хочете насправді. Потім необхідно приступати до дій, тобто вирішити для себе чого вам краще не варто робити, а чого слід приділити більшу увагу. І негайно почати виконувати своє рішення.

В результаті, у вас з’явиться достатньо енергії для того, щоб займатися тими справами, якими ви б хотіли і домогтися поставленої мети. Читайте також.

Як зрозуміти, чого я хочу?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!