Як зв’язати комір?

Як зв'язати комір?

Пропонуємо Вам зв’язати разом з нами модний і стильний аксесуар білий ажурний комірець. Така створена своїми руками унікальна річ прикрасить гардероб будь-якої дівчини, тому що додає різноманітності і свіжості будь-якого образу. Біле до обличчя завжди добре освіжає вигляд. Крім того, останнім часом це ще й дуже модно.

Зв’язати такий комірець можна також і в подарунок це не займе багато часу і сам процес принесе задоволення) Буде потрібно близько 1/2 50гр мотка пряжі. У нас використана пряжа 100% бавовна (100 гр-400м), гачок 1, 25. Набрати ланцюжок з 72 повітряних петель.

Далі 2 ряд стовпчики без накиду, в кожну 6 повітряну петлю в’язати по два стовпчики, для отримання заокруглення коміра, починаючи з самої першої петлі. Таким чином всього додати 12 петель. Далі виконуємо 3 ряд, який є 1 поруч візерунка. Чергуються ланцюжки з 3 і 6 повітряних петель в кожну 3-ю петлю попереднього ряду. Перший ряд малюнка дивимося фото в дугу з 3 пов. петель провязиваем 5 стовпчиків з накидом, при цьому на вершині 3 стовпчики робимо піко з 3 повітряних петель.

Між такими рядами стовпчиків по 3воздушних петлі, які закріплюються в дуги з 6 повітряних петель попереднього ряду. Потім знову в’яжемо дуги з повітряних петель, чергуючи в’язання 8 повітряних петель над стовпчиками з накидом і арочка з 3 повітряних петель дивіться фото. Повороти рядів в’яжіть наступним чином, додатково орієнтуючись по фото: — наприкінці 4 ряди: 4 повітряних петлі, потім 2 стовпчики без накиду, 4 повітряних петлі підйому наступного ряду і вже в новому ряду в арочку в’яжеться 5 стовпчиків з накидом з піко. — Наприкінці 5 ряду, після 5 стовпчиків з накидом, 1 пов петля, потім 1 стовпчик з накидом, 1 повітряна петля, 1 стовпчик без накиду під дугу і потім 8 повітряних петель формують арочку нового ряду. Т. е. фактично вам потрібно постійно стежити за тим, щоб починати і закінчувати новий ряд з одного фрагмента. Дивіться фото.

Таким чином в’яжемо стільки рядів, якої ширини бажаємо отримати комірець. У нашому прикладі ми вирішили зупинитися на 4 рядах візерунка з стовпчиків з накидом. Потім комір потрібно випрати, у вологому стані наколоти на м’якій підкладці, розтягнувши за формою і розправивши всі піко і залишити сушитися майже до повного висихання. За бажанням можна крохмалити. Злегка вологий комірець отпарить.

Так можна носити цей комірець, пришиваючи його до вирізу сукні, або топа. Також красиво виглядає з прикрасами з перлами і стразами. Варіантів застосування такого модного аксесуара безліч, проявляйте свою фантазію і смак! Зв’яжіть разом з нами стильний і модний аксесуар білий комірець!

Майстер-клас підготовлений Командою сайту Якщо ви бажаєте розмістити матеріали сайту ultramodnoe-vyazanie. ру на своєму блозі або інтернет-щоденнику, вказівка прямого активного посилання на наш сайт обов’язково!.

Як зв’язати комір?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!