Як зв’язати костюм?

Як зв'язати костюм?

В області створення красивої і теплого одягу для собак досить популярною стала в’язаний одяг. Такі собачки як тойтер’єри і чихуахуа диктують моду на в’язані вироби.

У даному випадку в’язання для собак не примха власника, а серйозна і повсякденна необхідність. Справа в тому, що у гладкошерстних порід настільки ніжна шкіра, що без додаткового захисту собачка або замерзне, або подряпається, або отримає сонячний опік. Основні методи в’язання для собак практично нічим не відрізняються від прийомів в’язання для людей.

Головне визначити фасон і тип пряжі, з якого буде виготовлена річ. Далі йде етап зняття мірок і виготовлення викрійки. При уважному вивченні цього питання виявилося, що в’язання одягу для собак не єдиний напрямок у в’язанні. Власники часто в’яжуть для коней, ягнят, птахів і т. д. Наприклад, собачці необхідний теплий комбінезон з капюшоном. Викрійка в інтернеті є, але виникає питання: як правильно зняти мірки з тварини?

Перша мірка, яку необхідно зняти довжина комбінезона. На собаку треба надягти нашийник так, щоб він сидів на ній вільно.

Потім вимірюється довжина спини від нашийника до хвоста собаки. Знімається мірка обхвату шиї.

Нашийник треба зняти з собаки і виміряти його довжину. Наступна мірка обхват грудей. Цю мірку вимірюють за ліктями тварини. Мерка довжини капюшона вимірюється від потиличного бугра до холки.

Можна накинути кілька сантиметрів, щоб капюшон лежав на голові собачки вільно і красиво. Як зв’язати одяг собаці знає будь в’язальниця зі стажем. В’язані речі теплі, собаці в них комфортно.

В’язані кофти можна вдягати під комбінезон, або як самостійної одягу. Бажання трохи приодеть собачку і пов’язати для неї якусь гарну річ частина приходить до турботливим і люблячим власникам. Розміри готового виробу: спинка — 23 см, животик — 17 см. Матеріали: пряжа білого і червоного кольору, спиці 2, 3, шпильки великого розміру

Як в’язати: Пряжею білого кольору набрати 60 п. (повинно вийти десь 24 см) і в’язати гумкою лицьовими і виворітними петлями близько 3 см. Після 1, 5 см додавати по 1 петлі з кожного боку. Після того, як зв’яжете гумку — в’язати 1 см лицьовими петлями, потім розділити петлі на три частини (з двох сторін по 5, 5 см і решта центральна частина) і в’язати бічні сторони 8 см (рукави і животик).

Насадити краю на шпильки і в’язати спинку візерунком, представленим на схемі нижче. В’язати спинку приблизно 7 см, далі з’єднати з петлями з шпильки і в’язати всі разом приблизно 3 см. Животик слід поступово закрити і продовжувати в’язати тільки спинку вироби. Між довжиною животика і спинкою різниця повинна бути приблизно в 6 см.

Зшити виріб і обв’язати нижню ачсть гумою 2 х 2 довжиною 3 см. Зв’язати рукава довжиною 12 см і шириною 5 см. Вшити їх в отвори. Зв’язати собачці красивий і ненудний в’язаний комплект легко. Власник отримає задоволення не тільки від процесу в’язання.

Всякий раз при погляді на собачку він буде відчувати задоволення, тому що вихованець зігрітий і може сповна насолоджуватися прогулянками при будь-якій погоді. А якщо врахувати, що основні любителі в’язаних речей крихітні гладкошерсті тварини, такі як чихуахуа або такси, часу на в’язання піде зовсім небагато.

Залежно від обраної моделі та в’язки купують пряжу і спиці. Подальші дії за інструкцією.

В’язання для собак легке і приємне заняття, благо зараз в інтернеті можна виявити масу схем з докладними інструкціями.

Як зв’язати костюм?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!