Як зв’язати пальто?

Як зв'язати пальто?

Як в’язати шкарпетки 1 Почніть в’язати шкарпетки з манжети. Для цього наберіть на спиці кількість петель кратне чотирьом і розподіліть їх порівну на чотири спиці.

Наприклад, для розміру 38 наберіть 45 петель, в цьому випадку на кожній спиці буде по 11 петель. Замкніть в’язання в коло, пров’яжіть першу і останню петлі разом. Пров’яжіть повністю всю манжету по колу гумкою 1х1 або 2х2. На висоті 8 см пров’яжіть 2 см лицьовими петлями. 2 Тепер починайте в’язати п’яту.

Переведіть петлі першої та четвертої спиці на одну спицю. Пров’яжіть стінку п’яти, провязивая прямі і зворотні ряди. На висоті 4, 5 см всі петлі, які знаходяться в роботі, розділіть на три частини (7 +9 +6).

У наступному особовому ряду пров’яжіть 7 бічних петель п’яти і 8 нижніх петель п’яти, а останню петлю пров’яжіть разом з першою петлею третій частині п’яти і розгорніть в’язання. 3 Зніміть першу петлю нижній частині п’яти, щоб нитка була перед роботою, тобто виворітного стороною, і пров’яжіть всі петлі виворітними. Останню петлю середньої (нижньої) частини п’яти пров’яжіть разом з першою петлею бічній частині п’яти. Розгорніть роботу. В’яжіть п’яту з зменшенням поки на робочій спиці не залишаться петлі тільки середньої (нижньої) частини п’яти.

4 Далі продовжуйте в’язання по колу. Для цього по краях стінки п’яти наберіть петлі, проколюючи спицею бічну петлю, і, підхоплюючи нитку, витягніть її на лицьову сторону, а петлі, які залишалися на спиці, пров’яжіть. У наступному ряду почніть убавленіе петель.

Для цього в кожному ряду пров’яжіть разом останню петлю першої спиці і першу петлю другої спиці, тільки поміняйте першу і другу петлі місцями так, щоб друга була перед роботою. Точно також зробіть убавленіе на третій і четвертій спицях. Повторіть убавленіе в п’яти кругових рядах.

5 Через 15 см від стінки п’яти починайте збавляти петлі для формування носка. Перевірте, щоб на всіх спицях була рівна кількість петель. Для зменшення пров’яжіть разом лицьовій другу і третю петлі з кінця на першій і третій спицях; другу і третю петлі — на другій і четвертій спиці разом протяжкою. Повторюйте убавленіе в рядах, поки на кожній спиці не залишиться по 2 петлі.

Протягніть через всі залишилися петлі нитку і закріпіть її кінець на внутрішній стороні носка. Процес в’язання шкарпеток, на думку навіть досвідчених в’язальниць, є складним, але насправді це не так.

Володіючи основними навичками, зв’язати шкарпетки досить просто, головне, мати бажання і терпіння. — Пряжа; — комплект з 5 панчішних спиць.

Як зв’язати пальто?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!