Як зв’язати спідницю гачком?

Як зв'язати спідницю гачком?

В’язані спідниці спицями, спідниця гачком. В’язані спідниці можуть бути самостійною одягом, або частиною спідничні костюма, ділового чи ошатного. Вони відрізняються гарною формою, прекрасними облягають властивостями і універсальністю.

Фасон спідниці може бути дуже різним. Це і витончені облягаючі спідниці, створюють силует чарочки, пишні коротенькі плісировані, прямі щільні довгі спідниці, спідниці з рюшиком і безліч інших варіацій. Якщо ви починаюча майстриня, спробуйте моделі з простою гумкою і розширенням до підлоги, або просто прямий фасон. Спідниці можуть в’язатися по колу, тоді вони виходять безшовними, або складатися з деталей, клинів ці частини зшиваються потайними швами. В’язані спицями спідниці найчастіше робляться з тонкої пряжі, тоді вони виходять м’якими, теплими.

В’язані гачком спідниці робляться з лляної, бавовняної, шовкової пряжі і є літнім одягом. В’язання спідниць дозволить вам отримати будь туалет діловий костюм, теплий і витончений, розкішний туалет для походу в театр або на вечір, зручний домашній одяг.

Прекрасно підходять в’язані спіднички дівчаткам. Це можливість недорого створити дуже ексклюзивну і гарний одяг для маленької принцеси.

Ми постаралися знайти для вас найкрасивіші варіанти спідниць, і, як завжди, чекаємо ваших коментарі та пропозиції!.

Як зв’язати спідницю гачком?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!