Як звуть батькових дочок?

Як звуть батькових дочок?

У Татусевих дочках поставлено три крапки. У п’ятницю завершився 16-й сезон. У Даші Васнецова і Веніка народилася дитина.

Але це зовсім не фінал серіалу. Поки СТС показує ситком в повторах, на знімальному майданчику кипить робота над 17-м сезоном. Секрети нових серій розкрила Комсомолці Анастасія Сиваєва, яка грає в серіалі молоду матусю. — У моєї Даші та Веніка народилася дівчинка. Причому юну актрису знайшли практично на знімальному майданчику, — розповіла нам татова донька. — Раніше у нас працювала дівчина, а нещодавно вона народила доньку Аліну, і вийшло як не можна до речі. Малятку всього чотири місяці, але вона із задоволенням знімається.

Як тільки лунає команда Мотор! , Крихітка відразу посміхається. Напевно, коли виросте, буде актрисою. В одній сцені нам треба було, щоб вона заплакала, і ми вирішили: ось зараз втомиться і закапризує. Але Аліна посміхалася як ні в чому не бувало. — Швидко знайшла спільну мову зі своєю серіальної донькою? — Дуже швидко. Пограла з нею трохи, поговорила, на ручках потримала.

І все. У мене ж у самої молодший брат.

Так що коли він народився, я з ним і гуляла, і годувала, і на ручки брала, і памперси міняла. А ось Аліну на знімальному майданчику доводиться тільки тримати на ручках і годувати. — Чим? — З пляшечки сумішшю! Грудьми в кадрі годувати не буду, не переживайте!

У нас же все-таки серіал, а все інше нехай за кадром залишається. — Аліна багато часу проводить на знімальному майданчику? — Години по два в день, не більше. Сцени намагаються ставити так, щоб вона відзняла і поїхала додому. Все для дитини. — Настя, а в сьогоденні пологовому будинку хоч раз була? — Звичайно, коли брат народився. А подругам народжувати поки зарано. — У якому віці дізналися, звідки беруться діти? — Ого!

Навіть не пам’ятаю, звідки я дізналася і коли. По-моєму, мені навіть не пояснювали, батьки не розмовляли зі мною на цю тему. Діти — вони такі істоти, все самі дізнаються.

Я, напевно, від інших дітей впізнала. — Поки граєте молоду матусю, не захотілося самій народити кого-небудь? — Мабуть, ні. Маленька я ще занадто, не готова поки. Хоча я багато що дізналася про вагітність під час зйомок.

Як поводяться жінки, які вони нервові і як важко їм з цим животом. У мене від кіношної вагітності з’явилася маса звичок. Їду в метро після зйомок, а сама стою і продовжую триматися за спину, як це роблять вагітні.

Або руки на живіт покладу. Іноді думаю: а чому ж мені місце ніхто не поступається?

А потім згадую, що я вже вийшла зі знімального майданчика, і осікається. — Зараз у всіх пора відпусток. Які плани на літо? — Працювати, працювати і ще раз працювати. До кінця літа будемо знімати нові серії Татусевих дочок.

Вихідний у мене всього один на тиждень. Якщо хороша погода, можна покататися на велосипеді в парку. У мене бабуся живе на Воробйових горах, так що по можливості там катаюсь. — Але ж як переможниця Жорстоких ігор ви повинні були поїхати на Таїті. — Так, але тільки поки часу немає. До того ж на Таїті треба летіти через Японію, ночувати в Токіо, а я через вибух у них на атомній станції і землетрусу поки побоююсь всього, що пов’язано з Японією.

Є варіант взяти суму за путівку грошима. Може бути, я так і зроблю. А з’їжджу відпочину вже після закінчення зйомок.

Нова актриса Татусевих дочок Аліна Шаніязова, яка в серіалі грає дочку Даші та Веніка Сонечку, незважаючи на свій вік, вже вміє ефектно з’являтися на публіці. Поки вся знімальна гурт не науміляется і не обцелует її від верхівки до ніжок, Аліна на майданчик не потрапить. Їй всього 4 місяці від народження, і вона веде себе як справжній професіонал. Аліна завжди в гарному настрої, весь час посміхається. Думаю, в майбутньому з неї вийде хороша актриса, — говорить Настя Сиваєва (Даша).

З приводу подальшої професії Аліни у її серіального тата Філіпа Блідого також не виникає жодних сумнівів. А ось справжня мама Аліни Юлія проти — за довгий час роботи в сфері кіно вона не з чуток знає, що означає бути актрисою. Я б не хотіла, щоб моя донька працювала в цьому напрямку. Адже так не проста життя актриси. Ну а поки нехай вона залишається маленькою зірочкою.

У екранних батьків Аліни є великий досвід спілкування з маленькими дітьми. У Насті Сиваєва є молодший брат, якого вона допомагала мамі виростити. Насправді, мене вже неодноразово брали за молоду маму, — розповідає Настя. — Коли в 14 років я гуляла у дворі з коляскою, мене засуджували і говорили: ось така молода, а вже дитину народила. А зараз я і граю молоду маму, і це дуже незвично.

Коли я вперше побачила Аліну на знімальному майданчику, я з жахом зрозуміла, що навіть не знаю, як з нею поводитися. Але потім звикла, і в цьому мені дуже допоміг досвід з братом. А на очах у Філіпа ріс його племінник. Здавалося б, його вже нічим не здивувати, але Аліні таки вдалося зачепити Філіпа за живе.

В одній зі сцен він повинен був сказати всього лише одну коротку репліку, тримаючи на руках Аліну. І в той момент, коли повинен вступати Філіп, Аліна обхопила своєю маленькою ручкою його мізинець, що він геть забув всі свої слова і тільки дивився по черзі то на її усміхнене личко, то на здивованих колег по майданчику.

Незважаючи на щільний графік зйомок, на майданчику ні на секунду не забувають про вік дитини. Режисер нас дуже сильно щадить, і Аліна не втомлюється, — розповідає мама Аліни Юлія. — Навпаки, їй все це подобається: багато людей, всі посміхаються, приділяють їй багато уваги, стільки нових іграшок!

Тому Аліна тільки й робить, що посміхається так регоче. І режисерові ніяк не вдається змусити її заплакати, навіть якщо це є в сценарії.

Надія ШУЛЬГА, Комсомольська правда.

Як звуть батькових дочок?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!