Навіщо потрібно вчитися?

Навіщо потрібно вчитися?

У кожного з нас є мрія, пов’язана з майбутнім. Напевно багато хлопці хоча б один раз, але думали: Коли я стану дорослим. Хтось хоче стати лікарем і лікувати людей, хтось мріє про великий спорт і власних рекорди, хтось не може жити без музики, хтось прагне розібратися в людських достоїнства і недоліки і зробити людей щасливими. Для виконання всіх цих бажань потрібно багато чому вчитися, отримувати нові знання, набувати певних навичок, виробляти необхідні якості. Вже сьогодні, навчаючись у школі, ми можемо почати наближати свою мрію, робити її реальніше.

Кожен день на уроках ми дізнаємося щось нове і цікаве, проте, для того щоб цей матеріал був добре засвоєний, оповідань вчителя недостатньо. Потрібно займатися самому, шукати додаткові відомості, читати книги, поглиблювати свої знання та вміння в гуртках, секціях, клубах. Адже коли тебе оточують друзі або однодумці, вчитися набагато цікавіше і веселіше!

Мені здається, що в досягненні мрії головне — наполегливість і цілеспрямованість, тому що саме ці якості допомагають подолати будь-які труднощі та перепони, що постають на нашому шляху.

Навіщо потрібно вчитися?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!