У чому летіти в Єгипет?

У чому летіти в Єгипет?

Невелика таблиця з інформацією про те, скільки летіти до Єгипту. З різних міст і аеропортів. Майте на увазі, що час польоту яке зазначено нижче тільки приблизне, і воно може змінюватися в залежності від конкретного міста, в який ви прямуєте, а також від типу літака. Отже, скільки ж вам потрібно часу на переліт?

Скільки летіти до Єгипту з Архангельська. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 5 ч. 30 хв. 5 ч. 45 хв. Скільки летіти до Єгипту з Волгограда. (Хургада, Шарм-ель-Шейх) 4 ч. 30 хв.

4 ч. 45 хв. Скільки летіти. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 5 ч. 45 хв. 6 ч. Скільки летіти до Єгипту з Казані. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 4 ч. 45 хв.

5 ч. 15 хв. Скільки летіти до Єгипту з Калінінграда. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 4 ч. 30 хв. 4 ч. 45 хв. Скільки летіти до Єгипту з Кемерово. (Шарм-ель-Шейх, Хургада)

7 ч. Скільки летіти до Єгипту з Краснодара. (Хургада, Шарм-ель-Шейх) 3 ч. 3 ч. 30 хв.

Скільки летіти до Єгипту з Красноярська. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 8 ч. Скільки летіти до Єгипту з Москви. (Хургада, Шарм-ель-Шейх, Марса Алам, Таба, Луксор, Асуан, Каїр)

4 ч. 20 хв. 5 ч. Скільки летіти до Єгипту з Нижнього Новгорода. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 4 ч. 45 хв. 5 ч. Скільки летіти до Єгипту з Нижнєкамська. (Хургада, Шарм-ель-Шейх)

5 ч. Скільки летіти до Єгипту з Новосибірська. (Хургада, Шарм-ель-Шейх) 6 ч. 45 хв. 7 ч. Скільки летіти до Єгипту з Омська. (Хургада, Шарм-ель-Шейх) 6 ч. 30 хв. 7 ч. Скільки летіти до Єгипту з Оренбурга.

5 ч. Скільки летіти до Єгипту з Пермі. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 5 ч. 35 хв. 6 ч. Скільки летіти до Єгипту з Ростова-на-Дону.

(Шарм-ель-Шейх, Хургада) 3 ч. 15 хв. 3 ч. 35 хв. Скільки летіти до Єгипту з Самари. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 4 ч. 30 хв.

4 ч. 40 хв. Скільки летіти до Єгипту з Санкт-Петербурга. (Шарм-ель-Шейх, Хургада)

5 ч. 5 ч. 30 хв. Скільки летіти до Єгипту із Сургута. (Шарм-ель-Шейх, Хургада) 6 ч. 45 хв. 7 ч. Скільки летіти до Єгипту з Челябінська. (Хургада, Шарм-ель-Шейх)

6 ч. Скільки летіти до Єгипту з Уфи. (Хургада, Шарм-ель-Шейх) 5 ч. 5 ч. 30 хв.

Корисна інформація.

У чому летіти в Єгипет?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!