У чому вимірюється опір?

У чому вимірюється опір?

Мегаомметр — це прилад, службовець для вимірювання великих електричних опорів постійному струму (до сотень МОм), головним чином ізоляції електричних проводів, кабелів, обмоток електричних машин та іншого. Якість ізоляційних матеріалів та ізоляція обладнання повинні бути перевірені на випадок перенапруги в мережі. Крім того, ізоляційні матеріали з часом старіють, опір ізоляції падає, тому необхідно періодично перевіряти і контролювати її стан. Також необхідно перевіряти стан ізоляції обмежувачів перенапруги. Існує тільки один спосіб правильного тестування ізоляції електродвигунів, проводів або кабелів: використовувати точний і надійний вимірювач опору ізоляції — мегаомметр.

Тестове напругу в Мегаомметр може досягати 5000 В, а діапазон вимірюваних опорів 5 террани. Сучасні прилади також здатні розраховувати коефіцієнти поляризації, абсорбції, розряду діелектрика.

За каталогом електронників можна вибрати і купити мегаомметр АКТАКОМ, Appa Technology Corporation, Fluke recision Measurement Ltd, recision Mastech Enterprises Co. , Metrel dd та інших виробників за низькими цінами з доставкою в будь-яке місто Росії (доставка по Москві здійснюється кур’єром).

У чому вимірюється опір?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!