У яких випадках можна завагітніти?

У яких випадках можна завагітніти?

В одних сім’ях таке питання ніколи не вставав діти з’являються самі по собі, з волі випадку. В інших майбутні батьки задаються питанням, як можна завагітніти мало не з моменту весілля. Моя знайома до такої міри мріяла про дитину, що через два місяці після весілля вже почала вважати себе безплідною, так як вагітність все не наступала і не наступала. Насправді, панікувати сенсу немає.

Звертатися до лікаря і шукати витоки безпліддя потрібно лише тоді, коли люди живуть активним статевим життям півтора-три роки, не захищаючись, а вагітність не настає. Якщо ж ви разом менше року, але мати дитини вже хочеться, то треба просто дотримуватися кількох правил і не робити помилок. Найпоширеніша помилка це коли вважають, що чим частіше пара буде займатися сексом, тим швидше настане вагітність. Насправді все зовсім не так.

Настання вагітності пов’язано з овуляцією, яка відбувається щомісяця приблизно в один і той же час менструального циклу. Можна займатися любов’ю до нестями, але якщо в цей день і кілька днів до нього овуляції не було, вагітність не настане. Як можна завагітніти, враховуючи цей факт? Жінці краще точно знати, коли у неї настає овуляція.

Визначити це можна, вимірюючи температуру тіла в задньому проході протягом двох циклів. У дні овуляції температура підвищується. На додаток врахуйте, що овуляція настає приблизно в середині циклу. Період, коли можна завагітніти, триває 6 днів п’ять днів до овуляції і 1 день після неї. Обчисливши день передбачуваної овуляції, всі зусилля до зачаття треба докладати саме в ці дні.

Для тих, хто весь час збивається в розрахунках або не має бажання возитися з градусником займайтеся сексом через день в період з 10 по 19 д циклу. Тоді на один із днів овуляції точно потрапите! Але надмірно старатися не варто. Принцип, чим частіше, тим краще не працює, тому що при декількох актах в день якість насінної рідини погіршується.

Навіть поза може якоюсь мірою допомогти. Тому задавшись питанням, як можна завагітніти, краще відмовитися від екзотичних поз і віддати перевагу класичній позі місіонера, позі жінка на животі або на боці.

Останні особливо ефективні, якщо у жінки є проблеми з придатками або загин матки. І ще пам’ятайте природна фертильність (тобто здатність до зачаття) зазвичай відновлюється тільки через місяць після скасування оральних контрацептивів.

У яких випадках можна завагітніти?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!