За що вбили Каддафі?

За що вбили Каддафі?

За що вбили Каддафі і чому це не загрожує Путіну. Для мене, і думаю для багатьох, було великою загадкою: як при такому високому рівні життя можна ще чогось хотіти. Чому народ Лівії підняв бучу? Можливо це від того, що неробство розбещує. А може від того, що просто людям набрид гарний вид з вікна, захотілося змін.

А оскільки, в кращу сторону змінювати вже було нічого, то готові були і на будь-які зміни. І ось народ став ремствувати: Знову ти мені цю ікру поставила! Не можу я її щодня, кляту, їсти! Хоч би хліба дістала! . А Дикий Захід тут як тут. Допоміг поневоленого лівійському народу здобути свободу.

Свободу від колишньої благополучного життя. Народ купився на красиве слово, як дикун на дрібничку доброго заморського мореплавця. І як дикун, готовий проміняти золото на сірники, лівійці проміняли свою Батьківщину на ефемерне слово СВОБОДА. Я не розумію короткозорість людей, які називають Каддафі терористом і тираном, не називаючи при цьому терористами США і НАТО.

Чим знищення пасажирського літака відрізняється від бомбардування мирних жителів в Югославії, Іраку, Афганістані, Лівії? Питання формулювання. Якщо чужий, то шпигун, якщо свій розвідник. Якщо чужий терорист, якщо свій партизан (див.

визначення). Зрозуміло, смерть людей лежить на Каддафі, але вбили його немає за теракт 23-х річної давності. Мабуть він дуже багато знав.

А його країні не пощастило: у Лівії виявилося занадто велика кількість нафти і прісної води. Занадто велика для того, що б її залишили в спокої. У Росії теж багато нафти, газу та інших продуктів життєдіяльності динозаврів. І оскільки ми є їх прямими спадкоємцями, то могли б жити не гірше лівійців.

Але ми не встигли вчасно вступити у спадок і воно відійшло державі. Але у держави теж знайшлися родичі, які не стали чекати поки воно помре, і вступили у спадок ще за життя спадкодавця. Народ за старою російською традицією знову опинився в прольоті і це його врятувало. Нас тримають впроголодь, тому ми не вимагаємо ікри, як лівійці, а задовольняємося хлібом. Значить, народ Росії не стане підтримувати ні західних, ні доморощених провокаторів, і громадянська війна, як в Лівії нам не загрожує?

І Путін не стане російським Даддафі? Так, Путін буде жити.

А значить і ми теж. Ось тільки все це не від мудрості, а від жадібності спадкоємців держави. Але нам-то що?

Мудрість жадібність головне, щоб не було війни.

За що вбили Каддафі?

Сподобалася стаття? Поділися нею з друзями!